PERSONEL LİSTESİ

Öğretim Üyeleri


Prof.Dr. Erkan Aydar (Mineraloji-Petrografi Anabilim Dalı Başkanı)
Tel: +90 (312) 297 77 07
E-posta:eaydar@hacettepe.edıu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~eaydar


Prof.Dr. Serdar Bayarı
Tel: +90 (312) 297 77 40
E-posta:serdar@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~serdar


Prof.Dr. Emel Bayhan
Tel: +90 (312) 297 77 76
E-posta:ebayhan@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~ebayhan


Doç.Dr. Adil Binal
Tel: +90 (312) 297 71 85
E-posta:adil@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~adil


Doç.Dr. Üner Çakır
Tel: +90 (312) 297 77 79
E-posta:ucakir@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~ucakir


Yrd.Doç.Dr. H. Evren Çubukçu
Tel: +90 (312) 297 77 17
E-posta:ecubukcu@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~ecubukcu


Prof.Dr. İsmail Hakkı Demirel (Maden Yatakları-Jeokimya Anabilim Dalı Başkanı)
Tel: +90 (312) 297 77 87
E-posta:hakkid@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~hakkid


Prof.Dr. R. Kadir Dirik
Tel: +90 (312) 297 77 33
E-posta:kdirik@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~kdirik


Prof.Dr. Mehmet Ekmekçi (Bölüm Başkanı-Hidrojeoloji Anabilim Dalı Başkanı)
Tel: +90 (312) 297 77 30
E-posta:ekmekci@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~ekmekci


Prof.Dr. Murat Ercanoğlu
Tel: +90 (312) 297 61 49
E-posta:murate@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~murate


Prof.Dr. Yurdal Genç (Bölüm Başkan Yardımcısı)
Tel: +90 (312) 297 77 27
E-posta:ygenc@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~ygenc


Prof.Dr. Candan Gökçeoğlu (Uygulamalı Jeoloji Anabilim Dalı Başkanı)
Tel: +90 (312) 297 77 35
E-posta:cgokce@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~cgokce


Prof.Dr. Ali İhsan Karayiğit
Tel: +90 (312) 297 77 98
E-posta:aik@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~aik


Yrd.Doç.Dr. Türker Kurttaş
Tel: +90 (312) 297 77 00
E-posta:kurttas@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~kurttas


Doç.Dr. Biltan Kürkçüoğlu
Tel: +90 (312) 297 77 00 / 133
E-posta:biltan@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~biltan


Doç.Dr. Elif Varol Muratçay
Tel: +90 (312) 297 77 44
E-posta:elvarol@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~elvarol


Yrd.Doç.Dr. Erman Özsayın
Tel: +90 (312) 297 77 00 / 125
E-posta:eozsayin@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~eozsayin


Prof.Dr. N. Nur Özyurt
Tel: +90 (312) 297 77 80
E-posta:nozyurt@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~nozyurt


Prof.Dr. Harun Sönmez
Tel: +90 (312) 297 71 84
E-posta:haruns@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~haruns


Yrd.Doç.Dr. Erdal Şen
Tel: +90 (312) 297 77 00 / 130
E-posta:erdals@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~erdals


Prof.Dr. Şakir Şimşek
Tel: +90 (312) 297 77 70
E-posta:ssimsek@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~ssimsek


Prof.Dr. U. Kağan Tekin
Tel: +90 (312) 297 71 83
E-posta:uktekin@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~uktekin


Prof.Dr. Abidin Temel
Tel: +90 (312) 297 77 55
E-posta:atemel@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~atemel


Yrd.Doç.Dr. Levent Tezcan
Tel: +90 (312) 297 77 50
E-posta:tezcan@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~tezcan


Doç.Dr. Ergün Tuncay
Tel: +90 (312) 297 77 00 / 156
E-posta:etuncay@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~etuncay


Prof.Dr. Cemal Tunoğlu (Genel Jeoloji Anabilim Dalı Başkanı)
Tel: +90 (312) 297 77 37
E-posta:tunay@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~tunay


Prof.Dr. Dilek Türer
Tel: +90 (312) 297 77 11
E-posta:dturer@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~dturer


Prof.Dr. Reşat Ulusay (Bölüm Başkan Yardımcısı)
Tel: +90 (312) 297 77 67
E-posta:resat@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~resat


Yrd.Doç.Dr. İnan Ulusoy
Tel: +90 (312) 297 77 00 / 136
E-posta:inan@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~inan


Prof.Dr. Galip Yüce
Tel: +90 (312) 297 77 47
E-posta:galipyuce@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~galipyuce


Prof.Dr. M. Tekin Yürür
Tel: +90 (312) 297 77 58
E-posta:tyurur@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~tyurur

 

Öğretim Görevlileri

Araştırma Görevlileri


Dr. Şükran Açıkel
Tel: +90 (312) 297 64 55
E-posta:sahbudak@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~sahbudak


Dr. Gizem Erkan
Tel: +90 (312) 297 64 54
E-posta:gizems@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~gizems


Dr. Gülseren Dağdelenler
Tel: +90 (312) 297 77 00 / 154
E-posta:gulsrn@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~gulsrn


Dr. G. Deniz Külahçı
Tel: +90 (312) 297 77 00 / 128
E-posta:gdeniz@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~gdeniz


Dr. Pınar Avcı
Tel: +90 (312) 297 64 54
E-posta:pavci@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~pavci


Dr. Nazlı Tunar Özcan
Tel: +90 (312) 297 77 00 / 155
E-posta:ntunar@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~ntunar


Dr. Seda Uzunçimen Keçeli
Tel: +90 (312) 297 77 00 / 129
E-posta:sedaujeo@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~sedaujeo


Alaettin Tuncer
Tel: +90 (312) 297 77 00 / 137
E-posta:alaettintuncer@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~alaettintuncer


Dr. Aycan Coşkun Kalender
Tel: +90 (312) 297 77 00/ 155
E-posta:aycancoskun@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~aycancoskun


Burcu Kahraman
Tel: +90 (312) 297 77 00 / 120
E-posta:bkahraman@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~bkahraman


Caner Diker
Tel: +90 (312) 297 77 00
E-posta:cdiker@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~cdiker


Cansu Yurteri
Tel: +90 (312) 297 64 53
E-posta:cyurteri@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~cyurteri


Efe Akkas
Tel: +90 (312) 297 77 00 / 126
E-posta:akkasefe@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~akkasefe


Hulde Tuğba Gizli
Tel: +90 (312) 780 79 12
E-posta:huldegizli@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~huldegizli


Kemal Cem Solak
Tel: +90 (312) 780 79 12
E-posta:cemsolak@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~cemsolak


Levent Bayram
Tel: +90 (312) 780 79 54
E-posta:leventbayram@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~leventbayram


Lütfiye Akın
Tel: +90 (312) 297 77 00
E-posta:lutfiye_akin@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~lutfiye_akin


Tahir İnan Turan
Tel: +90 (312) 297 77 00 / 122
E-posta:tahirinanturan@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~tahirinanturan


Yağmur İnal Emiroğlu
Tel: +90 (312) 297 77 00 / 120
E-posta:y.inal@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~y.inal

 

Uzmanlar


Esra Kılıç
Tel: +90 (312) 2977725
E-posta:esrakilic@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~esrakilic


Füsun Muslu
Tel: +90 (312) 297 64 36
E-posta:fmuslu@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~fmuslu


Esin Öncel
Tel: +90 (312) 297 64 36
E-posta:eoncel@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~eoncel


Zuhal Turan
Tel: +90 (312) 297 77 00 /
E-posta:zturan@hacettepe.edu.tr
Web Sayfası:
http://yunus.hacettepe.edu.tr/~zturan

Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü
06800 Beytepe Ankara