İdari Personel

Çiğdem Şengöz (Bölüm Sekreteri)

Mail: cigdem.sengoz@hacettepe.edu.tr
Tel:(0312) 297 77 00-112
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~cigdem.sengoz
   

Hakan YENİAY (Bölüm Sekreteri)

Mail: hyeniay@hacettepe.edu.tr
Tel:(0312) 297 77 00 /111
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~hyeniay
   

Fatih Güleç (Mühendis)

Mail: fatih79@hacettepe.edu.tr
Tel:(0312) 297 77 00-119
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~fgulec
   

Gülay Kılınç (Teknisyen)

Mail: gkilinc@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 780 79 90 & 297 77 00-130
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~gkilinc
   

Nilgün Sönmez (Taşınır Sorumlusu)

Mail: nilguny@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 297 77 97 & 297 77 00 - 117
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~nilguny
   

Ahmet Bay (Teknisyen)

Mail: ahmetbay@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 297 77 21 & 297 77 00 - 173
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~ahmetbay
   

Özgür Erol (Teknisyen)

Mail: oerol@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 297 77 21 & 297 77 00 - 173
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~oerol
   

Ethem Ersarı (Teknisyen)

Mail: ersari@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 297 77 31 & 297 77 00 - 174
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~ersari
   

Vahdet Ateş (Teknisyen)

Mail: fmates@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 297 77 31 & 297 77 00 - 174
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~fmates
   

Osman Küçükkurt (Teknisyen)

Mail: osmank@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 297 77 71 & 297 77 00 - 172
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~osmank
   

Sabit Akıncı (Memur)

Mail: sabit@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 297 77 81 & 297 77 00 - 159
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~sabit
   

Yusuf Ulu (Hizmetli)

Mail: yusuf.ulu@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 297 77 06 & 297 77 00 - 116 &158
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~yusuf.ulu
   

Adem Mesci (Hizmetli)

Mail: mescia@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 297 77 06 & 297 77 00 - 116
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~mescia
   

Bülent Topuz (Tekniker)

Mail: btopuz@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 297 77 10 & 297 77 00 - 146
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~btopuz
   

 

Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü
06800 Beytepe Ankara