İdari Personel

Türkan Tekçam (Bölüm Sekreteri)

Mail: taydin@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 780 79 20
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~taydin
   

Asuman Kara (Bölüm Sekreteri)

Mail: asumank@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 780 78 87
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~asumank
   

Fatih Güleç (Mühendis-İdari Amir)

Mail: fgulec@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 780 78 58
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~fgulec
   

Gülay Kılınç (Teknisyen)

Mail: gkilinc@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 780 79 90
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~gkilinc
   

Nilgün Sönmez (Taşınır Sorumlusu)

Mail: nilguny@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 780 77 97
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~nilguny
   

Ahmet Bay (Teknisyen)

Mail: ahmetbay@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 780 77 21
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~ahmetbay
   

Özgür Erol (Teknisyen)

Mail: oerol@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 780 77 21
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~oerol
   

Ethem Ersarı (Teknisyen)

Mail: ersari@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 780 77 31
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~ersari
   

Vahdet Ateş (Teknisyen)

Mail: fmates@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 780 77 31
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~fmates
   

Osman Küçükkurt (Teknisyen)

Mail: osmank@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 780 77 71
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~osmank
   

Sabit Akıncı (Memur)

Mail: sabit@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 780 77 81
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~sabit
   

Yusuf Ulu (Hizmetli)

Mail: yusuf.ulu@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 780 77 06
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~yusuf.ulu
   

Memin Gedik (Hizmetli)

Mail: memin.gedik@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 780 77 06
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~memin.gedik
   

Adem Mesci (Hizmetli)

Mail: mescia@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 780 79 05
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~mescia
   

Bülent Topuz (Tekniker)

Mail: btopuz@hacettepe.edu.tr
Tel: (0312) 780 77 10
Web Adres: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~btopuz
   

 

Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü
06800 Beytepe Ankara